MEKO un KO – patiesa meistarība un garantēta kvalitāte metāla konstrukciju ražošanā, metāla durvju uzstādīšanā un drošības sitēmu ierīkošanā!

Uzņēmums SIA “MEKO un KO” ir dibināts 2002. gadā un jau 13 gadus nodarbojas ar metālapstrādes pakalpojumiem. Mēs specializējamies metāla durvju izgatavošanā, uzstādīšanā, aprīkošanā ar drošības sistēmām, apkalpošanā un apkopē, kā arī plaša spektra metāla konstrukciju ražošanā, apstrādāšanā un ierīkošanā pēc individuāliem klientu pasūtījumiem. Mums ir svarīgs katrs pasūtījums, tāpēc cenšamies nodrošināt individuālu pieeju katram klientam, pieņemot jau gatavus klientu pasūtījumus un rasējumus vēlamajam objektam, kā arī sniedzot konsultācijas un palīdzot rast atbilstošu risinājumu, atkarībā no pasūtījuma mērķa, klienta vēlmēm un vajadzībām!


Ilggadēja pieredze un pārbaudīta kvalitāte

Vairāk kā desmit gadu pieredze metālapstrādes jomā ļauj droši apgalvot, ka esam iepazinuši Latvijas tirgu, klientu vēlmes un prasības. ilggadējs un neatlaidīgs darbs, rūpīga tirgus un mērķauditorijas izpēte, pastāvīga sekošana līdzi jaunākajām tendencēm metālapstrādes tehnoloģijās un rūpnieciskajā ražošanā devusi mūsu uzņēmumam nenovērtējamu pieredzi un zināšanas, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti mūsu piedāvātajiem produktiem un garantiju paveiktajam darbam.

Gadiem ilgstoša cītīga darba, veiksmīgas sadarbības un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanas rezultātā mūsu kompānijas darbības laikā esam iekarojuši Latvijas tirgu un kļuvuši par lielāko un pieprasītāko metāla durvju un kodu sistēmu uzstādīšanas kompāniju Rīgā, kā arī par vienu no pieprasītākajiem metāla apstrādes un ražošanas uzņēmumiem visā Latvijā. Mūsu klienti ir gan lielākie namu apsaimniekošanas uzņēmumi Rīgā, gan pašvaldības un apsaimniekotāji visā Latvijā, kā arī plašs privātpersonu un individuālo klientu loks.


Ražošanas kvalitāte

Mūsu uzņēmuma ražotnē tiek izmantotas modernas, kvalitātes ziņā pārbaudītas un daudzfunkcionālas ražošanas tehnoloģijas, iekārtas un ierīces, lai spētu nodrošināt visaptverošu metālapstrādes pakalpojumu klāstu. Strādājam ar tādām profesionālām ārzemju ražotāju iekārtām kā Finn-Power, Amada, Durma, Cidan, Haco un daudzām citām aparatūrām un instrumentiem, nodrošinot ražošanas kvalitāti un pakalpojumu daudzveidību.

Lepojamies pieminēt arī to, ka mūsu ražotnē sniedzam hidro-abrazīvās griešanas pakalpojumus triju dimensiju griešanas leņķos uz modernās iekārtas Flow 3D, kas ir vienīgā tāda visā Baltijā un spēj izgriezt jebkādas formas detaļas no jebkāda materiāla – ne tikai no metāla, bet pat titāna un dabā viscietākā sastopamā materiāla – dimanta, pateicoties tās komplektācijā esošajai unikālajai XD griezējgalvai!


Pakalpojumu daudzveidība

SIA “MEKO un KO” specializējas metālapstrādes pakalpojumu sniegšanas sfērā, šī sfēra ir ļoti plaša un visaptveroša – tāpat kā mūsu pakalpojumu klāsts! Izgatavojam un uzstādam metāla durvis kā dzīvokļiem un privātmājām, tā arī daudzdzīvokļu ēkām; uzstādam elektroniskās un mehāniskās kodu sistēmas Jūsu drošībai un aizsardzībai; aprīkojam mūsu uzstādītās kodu sistēmas ar elektroniskajām kodu atslēgām jeb čipiem, kā arī piedāvājam uzstādīt arī klausules (domofonus), kas nodrošinās papildus aizsardzību un kontroli; sniedzam plašu metāla un citu materiālu apstrādes pakalpojumus – lāzera griešanu, plazmas griešanu, ūdens (hidroabrazīvo) griešanu, izciršanu, perforāciju, caursišanu, caurduršanu, garināšanu un giljotinēšanu, veicam visa veida metināšanas pakalpojumus, metāla, nerūsējošā tērauda un alumīnija lokšņu locīšanu un valcēšanu, kā arī metāla konstrukciju krāsošanu ar kvalitatīvajām un noturīgajām itāļu pulverkrāsām Euro-Polveri.

Ražojam un uzstādam arī metāla kāpnes, vārtus, žogus, pastkastītes u.c. objektus pēc pasūtījuma. Pieņemam individuālus pasūtījumus visdažādākā veida metāla detaļu un konstrukciju izgatavošanā.


Mūsu kompānijas vadmoto ir – no idejas līdz montāžai!

Laipni gaidīsim Jūsu pasūtījumus un jautājumus.

Mūsu birojs atrodas Salaspils nov., Salaspils pag., Acone, Granīta iela 33 k-5, LV-2119

Darba laiks:
Pirmdiena – piektdiena:
8:00 – 17:00.

Kā arī pieteikumu, jautājumu vai neskaidrību gadījumā gaidīsim Jūsu zvanu uz tel. nr.:

29161716;
67148811.

Vai rakstiet uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jūsu ideja – mūsu izpildījums!