Ja plānojat uzstādīt ne tikai modernas un interjeram pieskaņotas, bet arī izturīgas metāla kāpnes savā mājā, dzīvoklī vai birojā, kas kalpos gadiem ilgi, tad SIA “MEKO un KO” metāla kāpņu izgatavošanas pakalpojumi ir labākais risinājums Jūsu vēlmju īstenošanā, jo mūsu meistari izgatavos Jums metāla kāpnes, ņemot vērā Jūsu idejas un vajadzības, kā arī piedāvājot dažādus risinājumus, atkarībā no projekta mērķa.

Mūsu kompānija piedāvā visdažādākā veida metāla kāpņu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma, to montāžu un uzstādīšanu Jūsu izvēlētajā objektā.

Metāla kāpnes

Mūsdienīgs dizains un dzelzs izturība!

Mūsu izgatavotajām kāpnēm metāls var būt gan kā galvenais saturelements, tā arī tikt kombinēts kopā ar citu materiālu konstrukcijām. Metāla kāpņu galvenā priekšrocība ir tā, ka tās ir ļoti izturīgas un ar ilgu ekspluatācijas termiņu, - tās kalpos gadiem ilgi un būs daudz noturīgākas pret mehāniskiem bojājumiem kā parastās koka kāpnes, jo metāls var būt ne tikai kāpņu galvenais nesošais materiāls, bet arī pakāpienu un margu pārklājums, - tieši šīs daļas kāpņu konstrukcijās ir pakļautas vislielākajam bojājumu riskam.

Līdzās ekspluatācijas un izturības priekšrocībām, metāla kāpnes kalpo arī kā lielisks dizaina elements, kas jo īpaši iederēsies modernās privātmājās vai ofisos. Tās var tikt projektētas dažādās formās un pieskaņotas dažādiem interjera stiliem. Īpaši labi metāla kāpnes piestāvēs mūsdienās tik ļoti iecienītajam modernā minimālisma stila interjera dizainam biroja tipa ēkās, kur tās arī lieliski iederēsies no ergonomiskā un ekspluatācijas viedokļa.

Daudzveidība metāla kombinācijās ar citiem materiāliem

SIA “MEKO un KO” izgatavotās metāla kāpnes var projektēt no dažādu materiālu kombinācijām, savienojot tos kopā ar metālu. Pēc klientu individuālām vēlmēm varam izgatavot kāpnes, kuru vienīgais sastāvelements ir metāls, kā arī kāpnes, kurās metāla konstrukcijas kombinētas ar citiem materiāliem, piemēram, - koku, akmeni vai stiklu. Tieši šo kombināciju iespējamība padara metāla kāpnes par lielisku akcentu kopējā interjera dizainā, jo klients var ļaut brīvu vaļu fantāzijas lidojumam kāpņu dizaina izvēlē.

Kāpņu veidu dažādība

Kāpņu veidu ir jāizvēlas, ievērojot tādus pamatprincipus, kā telpas izmēru, mājokļa kopējo interjera dizaina stilu un to, kāds un cik biežs būs to lietojums.

Pēc klienta vēlmām kāpnes var tikt izgatavotas vis dažādākajās formās.

SIA “MEKO un KO” piedāvā vairākus metāla kāpņu veidus:
Taisnas metāla kāpnes būs vienkāršs un labs risinājums nelielās telpās, jo nenomāc plašuma sajūtu un lieliski atrisina vietas trūkuma jautājumus.
Lietktas kāpnes labi iederēsies jebkurā interjerā, būs drošas un ērtas pārvietošanās ziņā un modernas no estētiskā viedokļa. Liektas kāpnes tiek izgatavotas ar nesošo vidusbalstu, kas izgatavots no kvadrātveida caurules vai nesošā karkasa, kas apšūts ar metāla loksni.
Kāpnes uz centrālā balsta ar stikla, akmens vai koka pakāpieniem ir viss vienkāršākais kāpņu risinājums. Šāda dizaina kāpnes var būt gan taisnas, gan ar pagriezieniem. Izgatavojam kāpnes arī ar diviem nesošajiem balstiem. Šādas kāpnes var veidot kā vaļējas, tā arī slēgtas ar telpu zem tām. Vaļējas kāpnes izskatās vieglākas un vizuāli nesamazina telpu.
Vītņukāpnes var kalpot kā dekoratīvs elements vai kā risinājums ierobežotas platības telpās. Šādu kāpņu laukums parasti nepārsniedz 1 kv/m, tāpēc tās var izvietot arī istabas vidū. Vītņu kāpnēm piemīt zināms šarms, kas var papildināt jūsu mājokļa interjeru.

Papildelementi un kāpņu apdare

SIA “MEKO un KO” piedāvā izgatavot metāla kāpnes ne tikai pēc klientu individuāla pasūtījuma un to montāžu izvēlētajā objektā, bet arī jau gatavu kāpņu apdares papildināšanu ar metāla konstrukcijām. Ja Jūsu mājoklī ir jau gatavas kāpnes, bet vēlaties tās papildināt ar tādiem elementiem, kā metāla kāpņu margas vai pakāpienu apdare ar metālu – mēs Jums palīdzēsim rast vispiemērotāko risinājumu!

Kāpņu margas un pakāpienu apdare var tikt izgatavotas no nerūsējošo tērauda vai cita veida metāla konstrukcijām. Plānojot kāpņu pasūtījumu, noteikti jāņem vērā to nākotnes pielietojums, lai izdarītu pareizo izvēli pakāpienu izgatavošanā – tie var būt gludi, pildīti, caurdurti vai perforēti, - atkarībā no pielietojuma un interjera, kurā tās tiks uzstādītas.

Lai piemeklētu vislabāko kāpņu projektu, kas būs ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī praktisks un funkcionāls, ir jāizvērtē telpas pielietojums un ekspluatācijas mērķis.

SIA “MEKO un KO” – mēs palīdzēsim rast tieši Jūsu ēkai vispiemērotāko metāla kāpņu risinājumu!