SIA „MEKO un KO” piedāvā pirmo un vienīgo visā Baltijā pieejamo hidroabrazīvās griešanas iekārtu - moderno griezējmašīnu – FLOW 3D, kas ar savu unikālo griešanas tehnoloģiju spēj sagriezt jebkuras cietības pakāpes materiālus ne tikai pēc divdimensionāla rasējuma ar taisnām griešanas līnijām, bet arī trīsdimensionālās detaļās un slīpos leņkos!


Hidroabrazīvā griešana – tas ir unikāls griešanas veids, kur ļoti augsta ūdens spiediena padeve tiek kombinēta ar abrazīvu – smiltīm līdzīgu materiālu, kura katrs graudiņš ir ass un šķautņains, tādēļ šīs kombinācijas rezultātā var tikt sagriezts jebkuras cietības un sarežģītības pakāpes materiāls! Hidroabrazīvā griešana uz griezējmašīnas FLOW 3D spēj apstrādāt visus zināmos materiālus, neatkarīgi no to cietības, blīvuma un biezuma. Tā spējīga sagriezt kā porolonu, tā arī tēraudu, dzelzi un pat viscietāko dabā pieejamo materiālu - dimantu!


Hidroabrazīvā griešana

Hidroabrazīvā griešana – tā ir maksimāla precizitāte, ātrums un elastība!

FLOW 3D - 3 dimensiju griešana

Hidroabrazīvā griešana ar griezējmašīnu FLOW 3D ir universāla, jo šī iekārta ir nokomplektēta ar XD galvu, kura veic pilnu 3 dimensiju griešanu ar mūsdienīgu slīpuma un precizitātes kontroli (pieļaujamā atkāpe no normas ir tikai 0.06 mm). Pateicoties šai galvai un tās augstajai precizitātei, Jums nebūs nepieciešama detaļu pēcapstrāde, kas bieži vien ir saistīta ar papildus izdevumiem un ir nepieciešama pēc plazmas, lāzera un citiem hidroabrazīvās griešanas darba galdiem. Ar īpaši augstu precizitāti tā sagriezīs dažādas sarežģītības detaļas. XD galva automātiski kompensē iespējamās strūklas plūsmas nobīdes un radušos konusus, kas notiek visos lāzera, plazmas un ūdens griešanas procesos.

Hidroabrazīvā griešana iedalās vairākās specifikās: porolona, melno metālu, nerūsējošā tērauda, alumīnija, kapara, titāna, granīta, akmens, marmora, stikla, spoguļu, koksnes, gumijas, flīžu un PVC materiālu u.c. griešanā.


Ietaupi laiku un naudu

Hidroabrazīvā griešana palīdz ne vien atrisināt ikdienas ražošanas problēmas, bet arī ietaupa laiku un naudu. Pārskatot visus griešanas veidus, to priekšrocības un trūkumus, varam apgalvot, ka hidroabrazīvā griešana pelnīti ieņem vadošās pozīcijas citu metālapstrādes veidu vidū, ko nosaka sekojošie faktori:

 • Griežamo materiālu biezums var variēt no 1 - 250 mm, pēc pasūtītāja vēlmēm ir iespēja griezt arī biezākus materiālus - līdz 800 mm;
 • Siltuma iedarbība nebojā materiālu, kā tas notiek, izmantojot lāzeru vai plazmu - tas ir īpaši svarīgi viegli kausējamo metālu un jūtīgo materiālu gadījumos;
 • Tikpat kā nepamanāma krotes šuve, kas nav raksturīga citiem metāla griešanas veidiem;
 • Viegli ļauj sagriezt metāla loksnes, kas biezākas par 30 mm, lai gan citiem metāla griešanas veidiem tas ir maksimālais biezums;
 • Palielinoties metāla loksnes izmēriem, sākot ar 8 mm, griešanas ātrums kļūst vienāds ar lāzera griešanas ātrumu.

FLOW 3D Flow Waterjet Cutting System - Hidroabrazīvā griezējiekārta

ūdensgriešana

Tehniskie parametri:

 • Ražotājs: FLOW WaterJet
 • Modelis: M3 - 4020b
 • Maksimālais x ass garums: 4020 mm
 • Maksimālais y ass platums: 2020 mm
 • Maksimālais z ass augstums: 150 mm
 • B,C asu slīpumi: līdz 610
 • Maksimālais griešanas biezums: 200 mm
 • Griešanas diapazons: 2020 x 4020 mm
 • Griešanas precizitāte: +/- 0,1 mm / m
 • Maks. ūdens spiediens: 4200 bāri

ŪDENS GRIEŠANAS PAKALPOJUMI:

Hidroabrazīvā griešana ir unikāla ar to, ka, pateicoties īpašajai hidroabrazīvā griezēja XD griezējgalvai, kas spējīga sagriezt materiālu trīs dimensijās, ar šo metodi iespējams sagriezt jebkāda veida un cietības pakāpes materiālus ne tikai taisnos, bet arī slīpos leņķos, dažādās formās un izliekumos, līdz ar to šī griešanas metode ir universāla un sniedz ļoti plašu pakalpojumu klāstu, no kā pieprasītākie ir:

No flīzēm griežam visdažādākās sarežģītības pakāpes formas, griežam flīžu malas 45 grādu leņķī, uzlabojot tehnisko un vizuālo kvalitāti stūru apdarē, caurduram flīzēs caurumus vadu izvilkšanai un izliekumus rozešu ievietošanai. Veicam arī dažāda veida flīžu gravējumus.
Griežam dažādas formas blīves, blīvmateriālu griezumus, gumijas stiprinājumus un detaļas jebkurām vajadzībām. No gumijas pēc speciāliem pasūtījumiem iespējams izgriezt arī dažādus dekoratīvus elementus, šablonus, rotaļlietas un suvenīrus.
Griežam no akmens visdažādākos izgriezumus un dažādu formu detaļas. Piedāvājam dažāda veida flīžu izgriešanu ar taisnām vai slīpām malām, akmens pamatnes griešanu tālākai konstrukciju veidošanai, piemēram, - galda virsmām, kāpņu pakāpieniem u.tml., akmens plāksnes, pieminekļus un dekoratīvas formas elementus no dažāda veida un sastāva akmens, keramikas, marmora un granīta. Akmens griešana tiek veikta uz ūdens - smilšu tehnoloģijas, un pateicoties smilšu strūklas tehnoloģijai iespējams akmenī iestrādāt arī dažāda veida gravējumus. Hidroabrazīvā griešana griež tik kvalitatīvi, ka akmenim nav nepieciešama pēcapstrāde - pēc ūdens strūklas apstrādes nogrieztās malas izskatīsies kā nopulētas!
Veicam visa veida, izņemot rūdītā, stikla izgriezumus. Lokšņu stikla griešana taisnos leņķos, stikla griešana slīpos izliekumos un formās, spoguļu griešana, galda virsmu izgriezumi, stikla plauktu konstrukciju griešana, kāpņu papildelementu griešana no stikla, dažādu dekoratīvu šablonu griešana, caurumu izciršana, zīmējumu gravēšana.
Kaut arī hidroabrazīvā griešana ir vairāk piemērota sarežģītāku materiālu griešanai ar augstāku cietības pakāpi, ar to var sagriezt arī koku, piemēram, finieri un skaidu plāksnes. Izvēloties griezt koku ar ūdens griešanas metodi, vēlams, lai tas būtu pēc iespējas cietāks un vienmērīga blīvuma, lai novērstu griezto malu pulēšanas nepieciešamību.
Visa veida metālu un metāla lokšņu griešana, liektu malu un formu izgriešana, caurumu un dažādu formu izciršana alumīnijā, tēraudā - nerūsējošajā, leģētajā, mazleģētajā un rūdītajā tēraudā; melnajā metālā, kaparā, titānā utt. Ūdens griešanas metode šajā gadījumā būs piemērota dažādu smalku un sarežģītu detaļu un formu izgriešanas vajadzībām.
Plašā formu daudzveidībā griežam kartonu, PVH un PVC loksnes, organisko stiklu, monopolikarbonātu, šūnu polikarbonātu, plastikātu, plastmasu, porolonu u.c. - hidroabrazīvā griešanas metode ir unikāla un sagriezīs jebkuru materiālu!

Pasūtījumus pieņemam sākot no 50 eur / + PVN un uz augšu! Cena atkarīga no darba apjoma un izpildījuma sarežģītības pakāpes.

Mēs strādājam, lai maksimāli precīzi izpildītu klienta doto uzdevumu un izgrieztās detaļas būtu nevainojamas!