Plazmas griešana

Plazmas griešana – ātrums un garantēta kvalitāte darba izpildījumā!

Plazmas griešana ir tāda griešanas metode, kurā griežamā metāla loksne tiek izkausēta ar karstas plazmas spiediena palīdzību. Plazma ir jonizēta gāze ar ļoti augstu temperatūru, kas materiālu izkausē lokāli un precīzi. Tas ir viens no vispopulārākajiem un izmaksu ziņā - arī izdevīgākajiem metāla griešanas veidiem, kas sagriež alumīnija, tērauda, nerūsējošā tērauda un dažādu citu metālu veidus, ko nav iespējams sagriezt ar liesmas palīdzību, jo, griežot ar plazmu, katrai metāla loksnei tiek pievienotas attiecīgajam metālam atbilstošas gāzes.


Plazmas griešanas galvenās priekšrocības

Plazmas griešanas galvenās priekšrocības ir darba izpildes ātrums, iespēja sagriezt dažādus metāla veidus, kā arī spēja griezt biezas metāla loksnes. Turklāt plazmas griešana sniedz plašas iespējas metāla detaļu izgatavošanas dažādībā ģeometrisko formu izvēles ziņā, tāpēc, ka plazmas griešanu var pielietot arī tādās zonās, kur pieļaujamā griešanas virsma ir ļoti šaura.

Modernas iekārtas

SIA “MEKO un KO” ražotnē plazmas griešana metāla loksnēm tiek veikta ar plazmas iekārtu – CNC2500/250, kas ļauj apstrādāt dažādus metālus, arī jau iepriekš minēto tēraudu - ar augstu oglekļa saturu, kā arī leģētu tēraudu, nerūsējošo tēraudu un alumīniju.


Plazmas griezējs HYPERFORMANCE HPR260

plazmas griešanas pakalpojumi

Tehniskie parametri:

  • Visa vedoa melno metālu griešana
  • Tērauda griešana
  • Nerūsējoša tērauda griešana
  • Alumīnija griešana
  • Maksimālais griežamo metāla lokšņu biezums: 60 mm
  • Griešana diapazons 2000x12000
  • Strāvas stiprums: 30 - 260 ampēriPrecīzi, ātri un kvalitatīvi!

Izvēloties izmantot SIA “MEKO un KO” sniegtos metālapstrādes pakalpojumus plazmas griešanas jomā, Jūs noteikti nebūsiet vīlies, jo mēs izpildīsim Jūsu pasūtījumu precīzi, ātri un kvalitatīvi!