Profesionāli metināšanas pakalpojumi!

SIA “MEKO un KO” metālapstrādes jomā ieņem stabilu vietu Latvijas tirgū un ir viena no pieprasītākajām kompānijām savu konkurentu vidū. Ar metālapstrādi mūsu kompānija nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus, un metināšana ir viena no mūsu profesionālās darbības nozarēm.

Mēs jums piedāvājam kvalitatīvus un profesionālus metināšānas pakalpojumus, izmantojot visa veida jaunāko metināšanas aprīkojumu un nodrošinot nevainojamu kvalitāti. Metināšana, elektriskā metināšana, kontaktmetināšana – mēs jums sametināsim jebko, jo esam savas nozares profesionāļi!

Metināšana

Metināšana ir process, kurā tiek savienoti dažāda veida materiāli vienotā un neatdalāmā masā, visbiežāk tie ir dažāda veida metāli vai termoplasti. Metināšanas procesā savienojums starp abiem materiāliem rodas, tos abus sakausējot ar karstu gazes plūsmu, līdz ar to metināšanas procesā ļoti svarīga ir pareizās gazes izmantošana.


SIA “MEKO un KO” piedāvā visa veida metināšanas pakalpojumus:

MIG / MAG metināšana (no angļu val. – Metal Inert Gas / Metal Active Gas welding) jeb pusautomātiskā metināšana ar elektrodu stiepli gāzes (argona vai ogļskābās) vidē ir viens no izplatītākajiem, biežāk lietotajiem un efektīvākajiem metināšanas veidiem, pateicoties ērtajai lietošanai, kā arī plašajam metināmo materiālu klāstam. MIG / MAG metināšana spēj sakausēt šādus materiālus:

  • nēleģēts tērauds
  • mazleģēts tērauds
  • nerūsējošais tērauds
  • alumīnijs
  • alumīnija sakausējumi
  • melnie metāli
TIG metināšāna (no angļu val. - Tungsten Inert Gas welding) ir manuāla lokmetināšana ar volframa elektrodiem argona vidē. TIG metināšanas process noris salīdzinoši zemā temperatūrā, atšķirībā no citiem metināšānas veidiem, tādējādi tās galvenā priekšrocība ir spēja sakausēt ne tikai biezus, bet arī pat ļoti plānus metāliskus materiālus (sākot no 0,3 mm), jo šim metināšanas veidam ir īpaši augsta precizitāte, kas ir spēcīgs estētisks faktors smalkos metināšanas projektos, jo sevišķi kausējot alumīniju. TIG metināšanu var izmantot visiem metināšanai maredzētajiem metāliem!

MMA metināšana (no angļu val. – Manual Material Arc welding) ir rokas lokmetināšana, kuras procesā, izmantojot maiņstrāvu vai līdzstrāvu, kausējamie metāli savienojas, saskaroties virsmai ar kūstošiem elektrodiem. MMA metināšāna var sakausēt sekojošus materiālus:

  • oglekļa tērauds
  • nerūsējošais tērauds
CMT savienošana (no angļu val. – Cold Material Technology) ir inovatīvs aukstās tehnoloģijas materiālu savienošanas veids īpašiem specpasūtījumiem, kad jāsavieno dažāda tipa, ķīmiskā sastāva un smaguma pakāpes metāli un citi materiāli.

SIA “MEKO un KO” ar metālapstrādi nodarbojas jau vairāk kā desmit gadus, un mēs droši varam apgalvot, ka esam savas nozares profesionāļi!

Izvēloties SIA “MEKO un KO” piedāvātos metināšānas pakalpojumus, Jūs būsit patīkami pārsteigts un apmierināts gan par servisa kvalitāti, gan par piedāvāto pakalpojumu daudzveidību!