Kodu sistēmas

Piekļuves jeb kodu sistēmas(domofoni) samazina iespēju nepiederošām personām iekļūt Jūsu īpašumā (kāpņu telpā, birojā, mājā). Piekļuves(kodu) sistēma nodrošina iekļūšanu Jūsu īpašumā (kāpņu telpā, birojā, mājā), izmantojot elektronisko atslēgu ( čips ) vai kodu. Papildus ir iespēja uzstādīt Piekļuves(kodu) sistēmu ar audio vai video klausuli(domofonu), kas nodrošina saziņu (audio vai video) ar personām pie ārdurvīm un atvērt ēkas ārdurvis no iekštelpām.

SIA „MEKO un KO” piedāvā kodu sistēmas uzstādīšanu komplektācijā ar jaunām metāla ārdurvīm, vai arī kodu sistēmas uzstādīšanu uz esošajām metāla, plastikāta, alumīnija, koka ārdurvīm.

Īpašais piedāvājums: piekļuves (kodu) sistēma RAINMANN, RIX bez maksas daudzdzīvokļu mājām.

SIA „Meko un Ko” piedāvā elektroniskās kodu sistēmas RAINMANN, RIX uzstādīšanu bez maksas, ja starp mājas apsaimniekotāju un sabiedrību tiek noslēgts līgums par kodu sistēmas apkalpošanu un uzturēšanu. Tādējādi mēs uzņemamies atbildību par kodu sistēmas, domofona funkcionēšanu un nodrošinām aprīkojuma remontu bojājumu gadījumos. Šis ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā ierīkot kodu sistēmu Jūsu daudzdzīvokļu mājā.


RAINMANN, RIX kodu sistēmā ietilpst:

  • RAINMANN, RIX kodu sistēmas vadības bloks, ieejas panelis, transformātors, elektro magnēts ar noturēšanas spēju sākot ar 300kg, kodu sistēmas uzstādīšana, vadu instalācija pa stāviem.
  • Durvju atvēršanai iespējams izmantot abonenta individuālos kodus vai kodu elektromagnētiskās atslēgas - čipus. Mājas kāpņu telpas katram dzīvoklim var tikt piešķirts individuālais iekļūšanas kods. Sistēma ir paredzēta daudzdzīvokļu mājām, tiek izmantota arī mazākiem objektiem.
Elektroniskā kodu atslēga(čips) - sastāv no mikroshēmas, kura ir iebūvēta izturīgā hermētiskā korpusā. Ar elektroniskās atslēgas(čipa) palīdzību varēsiet atvērt ārdurvis, nespiežot kodu - durvju atvēršana notiek ar atslēgas(čipa) pieskārienu pie nolasītāja.
Elektromagnētiskā slēdzene (elektro magnēts) – tai ir augsta aizsardzības pakāpe, magnēts ir pasargāts pret vandālisma gadījumiem, turklāt tam ir augsta nodilumizturība.
Audio klausule –nodrošina sazināšanos ar personām pie ārdurvīm un durvju atvēršanu no dzīvokļa, vai ofisa. Par pieņemamu cenu piedāvājam vienu no klausules modeļiek, kas aprīkota ar durvju atvēršanas pogu un klausules skaņas atslēgšanas slēdzi.

Ārdurvju kodu sistēmu piedāvājam uzstādīt bez maksas pie nosacījuma, ja starp mājas apsaimniekotāju un sabiedrību tiek noslēgts līgums par kodu sistēmas un ieejas durvju apkalpošanu un uzturēšanu. Līgumā noteikta ikmēneša abonenta maksa (sākot no 0.60 EUR+PVN no katra kāpņu telpas dzīvokļa). Abonenta maksā ietilpst kodu sistēmas, tai skaitā dzīvokļos uzstādīto klausuļu, metāla durvju (rokturu , durvju hidraulisko pievilcēju) apkalpošana.