Domofoni – tā ir elektroniskās kodu sistēmas papildus privilēģija, kas ļauj pārvaldīt Jūsu namā ienākošās personas, ne tikai sazinoties ar tām pa audio klausuli jeb namruni, kad Jūsu viesis, atrodoties pie daudzdzīvokļu ēkas ārdurvīm, nospiež Jūsu dzīvokļu numuru uz elektroniskās sistēmas ciparu paneļa, bet arī sniedzot iespēju atvērt ēkas ārdurvis no dzīvokļa, nospiežot tam speciāli paredzētu piekļuves pogu, kas izvietota uz klausules pamatnes.

SIA “MEKO un KO” elektronisko kodu sistēmu piedāvātajiem domofoniem ir arī funkcija izslēgt skaņu vai pagriezt to klusāk – ja negaidat viesus vai vienkārši nevēlaties tikt traucēts.

Kodu sistēmas

Domofoni – tā ir papildus drošības kontroles sistēma Jūsu mājoklim!

Mūsu kompānijas uzstādītie domofoni garantē ne tikai ērtu un vienkārši saprotamu lietošanu, bet arī produkta kvalitāti un garantiju. SIA “MEKO un KO” uzstāda poļu firmas LASKOMEX domofonus, kas ir viena no populārākajām namruņa ražotāju firmām dēļ sava ērtā lietojuma un vienkāršajām formām no dizaina viedokļa.

LASKOMEX LM-8 WH domofoni jeb audio klausules sniedz kvalitatīvu audiosakaru nodrošināšanu no abām pusēm - gan no dzīvokļa, gan ārdurvju vadības paneļa. SIA “MEKO un KO” uzstādītajiem domofoniem ir divvadu pieslēgšana, individuāla kodēšana ar nosprostu palīdzību, durvju atvēršanas iespēja, neizejot no dzīvokļa, bet nospiežot uz domofona izvietotu piekļuves pogu, kā arī izsaukuma signāla atslēgšanas iespēja un skaļuma regulācija.

Domofoni – 24 stundu bezmaksas apkalpošana bojājumu gadījumā!

SIA “MEKO un KO” uzstādītie domofoni - īpašs piedāvājums elektroniskajām kodu sistēmām: mēs uzstādīsim Jūsu izvēlētajai ēkai kodu sistēmu RAINMANN vai RIX bez maksas, ja starp mājas apsaimniekotāju un mūsu uzņēmumu tiks noslēgts līgums par kodu sistēmas apkalpošanu un uzturēšanu. Tādējādi mēs uzņemamies atbildību par kodu sistēmas un domofona funkcionēšanu, kā arī nodrošinām aprīkojuma remontu bojājumu gadījumos. Ikmēneša abonenta maksā ietilpst ne tikai metāla durvju un uzstādītās elektroniskās kodu sistēmas remonts elektronisku vai mehānisku bojājumu gadījumos, bet arī domofonu remonts tehnisku bojājumu gadījumā.

Domofoni – tā ir priekšrocība kontrolēt, kuras personas tiks ielaistas Jūsu kāpņu telpā!

Domofona ierīkošana papildus elektroniskajai kodu sistēmai ir lielisks veids, kā atvieglot Jūsu viesu iekļūšanu ēkā, kā arī caur audio sakaru klausuli uzzināt, kas pie Jums ir atnācis un izvērtēt, vai vēlaties viesi ielaist ēkā vai nē. Viesim, atrodoties pie Jūsu ēkas ārdurvīm, tikai jānospiež Jūsu dzīvokļa numurs un tūlīt tiek veikts savienojums ar dzīvoklī uzstādīto domofonu!