Ir patīkami apzināties, ka nakts stundās vai prombūtnes laikā jūsu mājoklis ir drošībā. Viens no veidiem, kā pasargāt savu mājokli no nevēlamiem viesiem, ir uzstādīt savā mājoklī vai birojā modernas metāla durvis ar izturīgu aizsargsistēmu, kas pasargās no uzlaušanas.

Pareizi izgatavotas un uzstādītas metāla durvis ielaušanos jūsu dzīvoklī padara praktiski neiespējamu.

Mēs piedāvājam izgatavot durvis, kas piestāvēs kopējam mājokļa interjera dizainam, būs Jūsu mājokļa vizītkarte un pasargās to no uzlaušanas.


Mūsu prioritāte ir Jūsu mājokļa un biroja drošība!

Metāla durvis

Dzelzs durvis – Jebkurai gaumei!

SIA „MEKO un KO” jau kopš 2002. gada specializējas metāla konstrukciju projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā. Mums ir risinājumi gan dzīvokļiem, gan kāpņutelpām, privātmājām un citiem objektiem.


Standarta dzīvokļu durvju cena pēc pieprasījuma

Metāla durvis ar rāmi
Metāla durvis ar MDF apdari
Metāla durvis ar divām slēdzenēm
Metāla durvis dzīvoklim
Divviru metāla durvis ar koka imitācijas uzliku
metāla durvis ar iekšējo MDF apdari

Mēs izgatavojam dzelzs durvis gan pēc klienta individuāla pasūtījuma, gan pēc standarta piedāvājuma tipveida dzīvokļiem, līdz ar to no “MEKO un KO” piedāvātā dzelzs durvju sortimenta savu risinājumu spēs rast pat visprasīgākais klients!


Pasūtītājs pēc sava ieskata var izvēlēties sev viss piemērotāko durvju apdares veidu. MDF koka imitāciju, dekoratīvo plēvi ar koka imitāciju vai dabīgu koku.


Astkiefer
Santana Oak
Walnut Baltimore
Wyoming Maple mocca
Zebrano
Sheffield Oak
Uzzināt vairāk par metāla durvju dekoratīvo apdari

Metāla durvju ierīkošana kāpņu telpā ir vislabākais aizsardzības līdzeklis pret nevēlamiem viesiem, kā arī tīrības un drošības garants. Prasmīgi izgatavotas un kvalitatīvi uzstādītas durvis pasargās jūsu kāpņu telpu arī no ārējiem trokšņiem un aukstuma, pateicoties siltuma un skaņas izolācijai. Metāla durvis kāpņutelpām ir ne tikai drošības garants bet arī ēkas arhitektūras vizītkarte un funkcionāls interjera dizaina elements. SIA Meko un Ko izgatavos jebkuras konfigurācijas un dizaina ārdurvis, kas atbildīs tieši Jūsu vajadzībām.


Nerūsējošā tērauda slieksnis

Samazina paklupšanas risku, uzlabo noturību pret koroziju un nodilumiem, atvieglo durvju ailas šķērsošanu ar riteņiem, kā arī nodrošina ilgāku durvju lietojuma ekspluatāciju, neskatoties uz laikapstākļiem un gada laiku.


Durvju eņģes aprīkotas ar gultņiem

Visas SIA MEKO UN KO piedāvātās metāla durvis tiek uzstādītas, izmantojot speciālu eņģu un gultņu stiprinājumu tehnoloģiju, kas pasargā durvis no izkustēšanās un izcelšanās riska, kā arī nodrošina kvalitatīvāku un ilgāku lietojumu.


Hidrauliskais durvju aizvērējs GEZE TS 2000 V BC

Daudzu gadu gaitā durvju uzstādīšanā esam izmantojuši daudzus un dažādus durvju aizvērējus, tomēr esam nonākuši pie slēdziena, ka Vācijā ražotais augšējā novietojuma hidrauliskais aizvērējs ar vērējroku “GEZE TS 2000 V BC”, kas kombinē elegantu dizainu ar augstu funkcionalitāti, lietojuma efektivitāti un drošību, savā lietojumā ir visizturīgākais un kvalitatīvākais, kas jo īpaši ir svarīgi lietojumam kāpņu telpās, kur ir liela cilvēku plūsma. Šī aizvērēja galvenā priekšrocība ir tā, ka tas pasargā durvis no straujas aizciršanās, kā arī, pateicoties īpašai pievilkšanas tehnoloģijai, nodrošina durvju pilnīgu aizvēršanos vienmērīgā ātrumā pat tad, ja tās atstātas vaļā, tādējādi aizsargājot no aukstuma, skaņas trokšņiem, nevēlamiem viesiem un piesārņošanu.

Mēs izgatavojam dzelzs durvis ar plašu pielietošanas sprektru visa veida specializētajām palīgtelpām, kā arī cita veida telpām ar pastiprinātām drošības un citām ekspluatācijas prasībām. Dzelzs durvis palīgtelpām tiek ražotas pēc individuāla pasūtījuma, saskaņā ar pasūtītāja tehniskajām prasībām


Pastiprināta drosība

Nepieciešamības gadījumā, tehniskās durvis var izgatavot no biezāka metāla un aprīkot ar speciālu pretuzlaušanas un pretnoņemšanas furnitūru. Pareizi izgatavotas un uzstādītas tehniskās durvis ielaušanos telpā padara praktiski neiespējamu. Šādas durvis ļaundari var sabojāt, bet nevar uzlauzt.


Dzelzs durvis pagrabiem

Tiek krāsotas ar pulvera krāsu, un pēc pasūtītāja izvēles durvju vērtnē var tikt iestrādāta ventilācijas reste, komplektētas ar mehāniskām slēdzenēm un rokturiem, kā arī elektronisko atslēgu terminālu – durvis tiek atvērtas ar čipu.


Tehniskās durvis ražošanas telpām

Durvis ar paagustinātu noturību intensīvas lietošanas apstākļos.


Tehniskās durvis noliktavām

Tehnisko durvju konstrukcija ir hermētiska un izturīga pret ķīmiskiem bojājumiem.


Tehniskās durvis liftu telpām

Var tikt siltinātas ar 50 mm biezu PAROC cieto minerālvati, krāsotas ar pulvera krāsu, kā arī durvju vērtnē iestrādātu ventilācijas resti. Visas durvis ir komplektētas ar mehāniskām slēdzenēm un rokturiem. Pēc pasūtītāja izvēles durvju vērtnē, slēdzenes rajonā var tikt iestrādātas papildus metāla ribas un nūkliju sistēma, kas palielinās durvju drošību pret uzlaušanu.


Konteinertelpu durvis

Paredzētas daudzstāvu māju atkritumu tvertņu telpām. Krāsotas ar pulverkrāsu, komplektētas ar mehāniskām slēdzenēm un rokturiem, vai elektronisko atslēgu (čipu) terminālu. Pēc pasūtītāja izvēles – var tikt iestrādāta ventilācijas reste.

Apdare un komplektācija!

Mēs piedāvājam visdažādākā veida apdari un furnitūru jebkurai gaumei. Dekoratīvā apdare, paaugstināta izturība pret uzlaušanu un pieņemama cena spēs apmierināt plaša patērētāju loka vēlmes un prasības.

Metāla durvju pamata komplektācijā ietilpst:


Metāla rāmis

Metāla rāmja platums – 80 mm, tas izgatavots no 1,5 mm biezas metāla loksnes, bet ir iespēja to izgatavot arī no 2 mm un biezākas metāla loksnes. Metāla rāmis ir pildīts ar mīksto PAROC akmens vati siltuma un skaņas izolācijai.

Metāla durvju vērtne

Durvju vērtne ir 53 mm bieza un tā izgatavota no 1,5 mm biezas tērauda loksnes (pēc pasūtītāja izvēles to iespējams izgatavot arī no 2mm un biezākās metāla loksnes). Vērtne ir valcēta un apmetināta pa perimetru, pārvalces biezums - ne mazāks kā 4.5 mm. Pildīta ar paaugstinātā blīvuma cieto PAROC akmens vati, kuras biezums ir 50 mm, un kas nodrošina durvju siltuma un skaņas izolāciju.


Eņģes un gultņi

Durvis ir aprīkotas ar eņģēm, kas piestiprinātas pie gultņiem. Eņģes un to stiprinājumi pasargā durvis no izkustēšanās un atdalīšanās no gultņiem.


Krāsa

Metāla durvis tiek apstrādātas un nokrāsotas ar pulvera krāsu, kas nodrošina augstu noturību pret nodilumu, mehāniskiem bojājumiem un metāla koroziju. Metāla durvju krāsu pasūtītājs var izvēlēties pats no standarta krāsām vai pēc pasūtijuma no plašā RAL krāsu paletes piedāvājuma.

Ral 3007
Ral 6005
Ral 7016
Ral 7032
Ral 7036
Ral 7040
Ral 8017
Ral 8019
Ral 9005
Ral 1015

Pasūtītājs pēc sava ieskata var izvēlēties:

  • Dzelzs durvju, rāmja un vērtnes izgatavošanā izmantoto metāla lokšņu biezumu;
  • Apdares materiālu - koks, MDF, plēve;
  • Metāla durvju furnitūru;
  • Slēdzenes;
  • Rokturus;
  • Nakts aizbīdņus;
  • Durvju actiņas;
  • Durvīs iestrādātu stikla pakešu logu un tā novietojumu – vērtnē vai virs tās;
  • Dzīvokļa numuriņus u.c.

Profesionāla metāla durvju uzstādīšana

Lai metāla durvis pildītu savu funkciju un pasargātu mājokli no garnadžiem, tām ir jābūt arī profesionāli uzstādītām, izmantojot kvalitatīvus materiālus un ievērojot drošības standartus.

Kvalitāte un garantija

Durvis tiek ražotas un uzstādītas, izmantojot modernākos risinājumus, tādēļ varam droši garantēt ražojuma kvalitāti. SIA „Meko un KO” produktiem ir 2 gadu garantija un apkalpošanas serviss.